Vizītkartes cena

Vizītkartes cena. Vai par dizainu ir jāmaksā?

2020. gada 29. aprīlī /

Lasīšanas laiks 4 min.

Kāda ir vizītkartes dizaina cena un izveides iespējas? Iespējas izgatavot dizainu ir vairākas. Daži varianti pat ļauj jums pašiem izveidot dizainu, nemaksājot neko.

Iespējas izgatavot dizainu ir vairākas. Daži varianti pat ļauj jums pašiem izveidot dizainu, nemaksājot neko. Šajā gadījumā jūs maksājat tikai ar savu brīvo laiku, kas mūsu skatījumā ir parāk liela maksa un nenosedz ieekonomētos līdzekļus, jo laiks arī ir nauda. Kādas tad ir iespējas?

Pirmā iespēja - uztaisīt vizītkari Microsoft Word programma

Daudzi šīs programmas lietotāji pat nenojauš, ka tajā var ļoti vienkārši izveidot vizītkarti savam biznesam, izmantojot maketus jeb šablonus. Vizītkaršu maketus var atrast ļoti vienkārši: Fail — New - Card. Izvēles iespējas nav plašas, varētu pat teikt, ka tās ir vienveidīgas. Taču jums vismaz būs ar ko sākt.

Ja vēlaties radīt vizītkarti, paļaujoties tikai uz savu gaumi, tad to jūs varat izdarīt patstāvīgi minētajā programmā, šim uzdevumam iztērējot vien pāris stundas. Šajā gadījumā vizītkartes dizaina cena būs 0, ja jūs uzskatat, ka jūsu laiks, ko jūs iztērējāt vizītkartes dizainam, neko nemaksā.

parauga attēls

Otrā iespēja - uztaisīt vizītkari Online servisā

Vizītkartes cena online (tiešsaistes) servisā ir nosacīti bezmaksas. Ja vēlaties izgatavot vizītkarti tiešsaistē, tad esat izvēlējies pašu vieglāko ceļu, kas neprasa lielus materiālos ieguldījumus un nepieciešamību pēc īpašām programmu paketēm jūsu datorā.

Internetā jūs ātri un bez īpašām pūlēm atradīsiet daudzus un dažādus vizītkaršu modelēšanas konstruktorus (pamatā angļu valodā).Kurš ir labākais vizītkaršu konstruktors? Tas lai paliek jūsu ziņā. Praktiski visās tiešsaistes konstruktoru vietnēs ir pieejami katalogi, kuros varat apskatīt skaistu vizītkaršu šablonus. Daži no populārākajiem online resursiem:

  • www.freelogoservices.com/business-card-maker
  • www.placeit.net/online-business-card-maker
  • www.spark.adobe.com/make/card-maker/business/

Jūsu rīcībā būs kvalitatīvi fotomateriāli, milzīgs fontu piedāvājums, vesels arsenāls korektūras tipveida komponentu. Jūs varēsiet bez problēmām lejupielādēt vizītkaršu šablonus, izvēlēties tos, kas jums vislabāk patīk un tad atdot tipogrāfijai vizītkaršu izgatavošanai.

Tomēr neaizmirstiet iepazīties ar vietnes noteikumiem, pirms maketa izstrādes sākšanas. Neskatoties uz to, ka šablona izgatavošana ir bezmaksas, par tā lejuplādēšanu dažreiz tomēr tiek pieprasīta maksa. Vai tas ir to vērts, pašam tērēt savu laiku, lai izstrādātu produktu, kuru profesionālais dizainers var izveidot kvalitatīvāk? Tas lai paliek jūsu ziņā!

Trešā iespēja - profesionālie grafiskie redaktori

Dizaina izveidei var izmantot profesionālās programmas: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vai Corel Draw. Tikai jāatceras, ka šiet ir vajadzīgas specifiksās zināšanas un brīvais laiks.

Ja neesat iesācējs un protat prasmīgi rīkoties ar kādu no programmām, jums noteikti izdosies neparasts un oriģināls vizītkartes dizains. Taču neaizmirstiet, ka, lai apgūtu šādas programmas nepieciešamajā līmenī un radītu patiešām vērtīgu un skaistu vizītkarti, jums tam nāksies veltīt diezgan daudz laika.

Ceturtā iespēja - profesionālā dizainera pakalpojumi

Ja izlasot iepriekšējo informāciju, jūs sapratāt, ka pašiem veidot vizītkarti jums nav ne laika, ne arī velmes, tad profesionālā dizainera pakalpojumi ir optimāls šī uzdevuma risinājums.

Dizaineris ņems vērā visas jūsu piezīmes un palīdzēs tikt skaidrībā ar to, kādas vizītkartes ir jums vispiemērotākās. Galvenās šīs izvēles priekšrocības ir augstvērtīgs rezultāts, īss izgatavošanas laiks un pievienotā vērtība. Jūs varat pasūtīt, ko vien sirds vēlas: no vienkāršām vizītkartēm līdz ekslusivām dizaineru eksemplāriem. Vairāk par pakalpojumus skatīt šajā sadaļā.

parauga attēls

Nobeigums

Mūsu speciālists pārvaldīs visus vizītkartes izgatavošanas posmus: no šablona izstrādes līdz maketa nodošanai tipogrāfijā. Ar mūsu palīdzību jūs varēsiet izveidot patiešām vērtīgas un skaistas vizītkartes, kas izskatīsies efektīgi un pievilcīgi. Vizītkartes cena pie mums ir tikai 25 EUR.

Ja jums pašiem nav laika domāt, kā uztaisīt labu vizītkārti, mēs to varam izdarīt jūsu vietā. Jūs varat pasūtīt vizītkartes dizainu pie mums.
Mēs ticam - Jūs varat sasniegt vairāk!

Lasīt citus rakstus

Logo izveides trendi 2020.gadā
Mūsdienu pasaulē cilvēks gandrīz 90% informācijas uztver ar acu palīdzību, tas ir — vizuāli. Tieši tādēļ logotipi ...

Lasīt rakstu ...
Vizītkartes dizaina nozīmē
Kuru vizītkartes stūri jums jānoloka, pirms parādāt to šveicaram, mājas uzraugam vai sulainim kā zīmi, ka vēlaties apciemot īpašuma saimnieku un uzzināt ...

Lasīt rakstu ...
Logo izstrāde un krāsu nozīme
Vai zinājāt, ka krāsu gamma var ietekmēt līdz pat 80 procentiem klientu motivācijas tiešsaistes iepirkšanā, reklāmas un mārketinga gadījumos?

Lasīt rakstu ...

Vajag pievilcīgu vizītkarti?

Rakstiet uz e-pastu: hello@logo-izstrade.lv
vai meklējiet mūs sociālajos tīklos: