Vizītkarte

9 padomi, lai vizītkarte sanāktu skaista

2020. gada 11. aprīlī /

Lasīšanas laiks 3 min.

Ja jūsu vizītkarte piesaista skatienu un to ir patīkami paņemt rokā, turklāt šrifts ir izlasāms un informācija — skaidra un saprotama, — potenciālo klientu uzmanība jums ir gandrīz garantēta.

Šajā jomā galvenais ir oriģinalitāte un atpazīstamība! Pēc vizīkrates var spriest par jums kā uzņēmēju vai amatieri. Tāpēc drošī var teikt, ka vizītkarte ir uzņēmēja vai amatnieka seja.

Gramatiski pareizas un skaistas vizītkartes pasniegšana partneriem vai klientiem raisa interesi un pozitīvu noskaņu.

Atcerieties: uz vizītkartes nedrīkst būt nedz drukas, nedz pareizrakstības kļūdu. Vispirms obligāti pārbaudiet savas vizītkartes tekstu pēc pareizrakstības un precizitātes kritērijiem.

Nav starpības, vai jūs veidosiet vizītkarti pats, vai deleģēsiet šo uzdevumu kādam dizainerim, šie 9 padomi attiecas uz visiem. Ņemot vērā šos padomus, jūs varat arī pārbaudīt, cik kvalitatīvi ir izstrādāta jūsu vizītkarte, ja jums tāda jau ir.

1. Pati svarīgākā vizītkartes sastāvdaļa — jūsu vārds

Pacentieties to kaut kā izcelt no kopējā teksta: treknrakstā vai ar neparastu fontu, slīprakstā utt. Turklāt pievērsiet uzmanību atstatumam starp burtiem: pārliecinieties, ka simboli savstarpēji nesaplūst.

2. Norādiet savu amatu un darbības veidu, ja tas nepieciešams

Ja nepieciešams reklamēt uzņēmuma darbību un parādīt potenciālajam klientam savus panākumus un cienījamo statusu, šis aspekts ir obligāts.

3. Uz vizītkartes esošā informācija

Skaista vizītkarte nav pieblīvēta ar dizaina elementiem vai informāciju; tā ir tekstuālā satura un ārējā izskata harmonija. Informācija jāsniedz īsi un skaidri. Norādiet uzņēmuma darbības virzienu, populārākos pakalpojumus un dažu ievērojamāko kontaktpersonu informāciju.

4. Apdomājiet vai izmantot vizītkartes otro pusi

Skaistas vizītkartes otrā pusē var norādīt vai nu uzņēmuma preču zīmi vai pakalpojumu sarakstu vai kāda filozofa domu graudu, vai arī uzņēmuma moto.

5. Atstājiet vizītkartē brīvu vietu

Atstājiet vietu piezīmēm vai citiem nepieciešamajiem datiem, kas var parādīties jūsu uzņēmuma straujās attīstības gaitā.

6. Izmantojiet ne vairāk kā divus fontus

Pretējā gadījumā teksts būs grūtāk salasāms un uztverams, vai atsevišķos gadījumos — klientu tas var kaitināt. Daudzi fonti vienā vizītkartē nebūt neliecina par oriģinalitāti un profesionālismu. Skaistu vizītkaršu šrifts vienmēr ir vienkāršs un elegants.

7. Pārbaudiet teksta pozīciju

Pārliecinieties, ka teksts ir izlīdzināts precīzi gar līnijām un nešķērso apmales. Var gadīties, ka teksts vienkārši “tiks apgriezts”. Lai tas nenotiktu, ir ieteicams vizītkartes izstrādes laikā izmantot atkāpes.

8. Pamēģiniet eksperimentēt ar krāsu un formu

Šie elementi vizītkarti padarīs par īstu “pērli”. Izvēlieties labāko vizītkartes krāsu, kas piestāv tieši jums un jūsu uzņēmumam, un raugiet, lai viss harmoniski un skaisti savietotos. Šajā rakstā jūs varat izlasīt par vizītkrašu dizaina mozīmi un apskatīt dažus skaistus vizītkaršu piemērus.

9. Izvēlāties labu papīru vizītkartes izgatavošanai

Izvēloties materiālu, aplūkojiet vairākus paraugus. Papīra biezums un blīvums mēdz būt dažāds. Izvēlieties blīvu materiālu, kas izskatīsies labi un reprezentabli. Savai zināšanai aplūkojiet arī dizaina papīru, kas jūsu vizītkarti padarīs ekskluzīvu.

Ja jums pašiem nav laika domāt, kā uztaisīt labu vizītkārti, mēs to varam izdarīt jūsu vietā. Jūs varat pasūtīt vizītkartes dizainu pie mums.
Mēs ticam - Jūs varat sasniegt vairāk!

Lasīt citus rakstus

Logo izveides trendi 2020.gadā
Mūsdienu pasaulē cilvēks gandrīz 90% informācijas uztver ar acu palīdzību, tas ir — vizuāli. Tieši tādēļ logotipi ...

Lasīt rakstu ...
Vizītkartes dizaina nozīmē
Kuru vizītkartes stūri jums jānoloka, pirms parādāt to šveicaram, mājas uzraugam vai sulainim kā zīmi, ka vēlaties apciemot īpašuma saimnieku un uzzināt ...

Lasīt rakstu ...
Logo izstrāde un krāsu nozīme
Vai zinājāt, ka krāsu gamma var ietekmēt līdz pat 80 procentiem klientu motivācijas tiešsaistes iepirkšanā, reklāmas un mārketinga gadījumos?

Lasīt rakstu ...

Vajag pievilcīgu vizītkarti?

Rakstiet uz e-pastu: hello@logo-izstrade.lv
vai meklējiet mūs sociālajos tīklos: