mājas lapas izstrādes cena

Mājas lapas izstrādes cena

  • 2018. gada 26. novembrī
  • Lasīšanas laiks 4 min.

Kāda ir mājas lapas izstrādes cena studijā, aģentūrā vai pie āršata darbinieka? Kādi kritēriji nosaka mājas lapas izstrādes gala cenu?

1. Mājas lapas funkcionalitāte un sarežģītība

Mājas lapas izstrādes cena ir atkarīga no tā, kāds ir satura, jeb kontenta apjoms, cik funkcionāli sarežģītai un jaudīgai tai jābūt. Vai tā ir vienkārši informatīva vietne, kurai ir dažas sadaļas. Piemērām, galvenā lapa, lapa ar pakalpojumu aprakstu un lapa ar kontaktiem. Vai arī jūs vēlāties pasūtīt sev internetveikalu vai preču katalogu.

2. Mājas lapas izstrādātāja pieredze un prestižs

Jo prestižāks un tirgū atpazīstamāks ir izstrādātājs vai speciālists, jo izstrādes cenas, jeb izstrādes izmaksas būs augstākas.

3. Darbinieku skaits, kas strādā pie projekta īstenošanas

Ja jūs sameklēsiet individuālo komersantu, tad droši vien visus darbus veiks viens cilvēks. Jums pašiem jāizvērtē visi riski, kas var būt saistīti ar šādu izvēli. Vai viens cilvēks var būt pietiekami kompetents visās jomās, kas ir nepieciešamas, izstrādājot mājas lapu? Ja pasūtiet mājas lapu lielajā aģentūrā, tad pie projekta realizēšana piesaista veselu virkni darbinieku: grafiskais dizaineru, teksta rakstītāju (copywriter), mārketinga specialistu, programmētāju u.c., Katrs speciālists ir profesionālis savā jomā, bet tas savukārt sadārdzina mājas lapas izstrādes cenu.

4. Satura vadības sistēmas (CMS)

Šī pozīcija ir atkarīga no projekta specifikas, ko klients vēlās sasniegt ar mājas lapu, kādi ir tās uzdevumi? Bieži vien ir iespējams piemeklēt labu bezmaksas CMS. Tomēr ir gadījumi, kas nepieciešams risināt tādus uzdevumus, kurus nevar atrisināt ar bezmaksas CMS. Šajā gadījumā ir jāizstrādā individuāla satura vadības sistēma, kas palielina mājas lapas izstrādes cenu.

Cenu salīdzinājums par vidēja lieluma korporatīvās mājas lapas izstrādi

1

Frīlanceris

Angliski - freelancer, jeb āršata darbinieks. Samaksa par frīlancera pakalpojumiem variē no 150 līdz 450 EUR. Ja frīlancerim ir jau sava reputācija un pieredze, viņš nav students, kuram mājas lapu izstrāde ir vairāk kā hobijs, tad izmaksas var pieaugt.

2

Vidējā lieluma aģentūra

Uzņēmums, kurā strādā 3 – 7 cilvēki, un kura piedāvā pakalpojumus visas Latvijas ietvaros, par līdzīgu darbu piestāda rēķinu no 500 – 1000 EUR apmērā.

3

Liela digitālā aģentūra

Šādā veida uzņēmums visbiežāk strādā starptautiskā līmenī, bieži vien tai ir arī pārstāvniecības dažādās valstīs. Šādas augstākās klases aģentūra par pienācīgu atalgojumu uzskatīs summu no 1000 EUR. Parasti aģentūras realizē vērienīgus projektus, kurus nevar uzņemties nelielas studijas un vidējā lieluma aģentūras resursu trūkumu dēļ. Jārēķinās, ka projekts tiks realizēts aptuveni 60 – 70 dienu laikā un pie tā parasti strādā profesionāļu komanda no 6-8 specialistiem.

4

Mēs

Mūsu izstrādes cena par vidēja lieluma korporatīvo mājas lapu ir ap 500 EUR. Darbinieku skaits ir maksimāli optimizēts (projektu realizē tikai 2 profesionāļi, kas ir kompetenti dizainā, programmēšanā un SEO), tāpēc mēs mūsu klientiem piedāvājam konkurētspējīgas cenas. Izvērstākā informācija par mūsu mājas lapu izstrādes cenām ir pieejama šeit.

Secinājums

Izvērtējiet, kādu mājas lapas izstrādes cenu jūs varētu atļauties maksāt. Ja vajadzīgs padoms, mēs ar prieku sniegsim konsultāciju un palīdzēsim sameklēt efektivākus instrumentus jūsu projekta realizācijai.

UZDOT JAUTĀJUMU
×

SAZIŅAS FORMA