bezmaksas mājas lapas izvedei

Bezmaksas mājas lapas izveides iespējas

2020. gada 21. martā /

Lasīšanas laiks 4 min.

Jūs noteikti varat izveidot mājas lapu patstāvīgi pilnīgi bezmaksas, bet pirms īstenot savu sapni, izvērtējiet, vai jums ir brīvais laiks un pacietība.

Lai izstrādātu tādu vietni, kas atbilst auditorijas vajadzībām, jums nāksies iztērēt daudz sava brīva laika. Noteikti vairāk par trīs stundām:)

Tādēļ apdomājiet, vai ir vērts tērēt savu laiku, lai izpētītu vadības sistēmas, mikroatzīmes un metadatus, kuru citādi varētu veltīt savai uzņēmējdarbībai, vai kādam citam nodarbēm.

Izvērtējiet, vai varat izveidot mājas lapu paši. Iesakam patstāvīgi veidot savu vietni, ja:

 • Jums nepieciešams vienkaršs personīgais blogs.
 • Vēlaties ļoti vienkāršu tīmekļa vietni ar pāris nemainīgām lapām.
 • Jums ir neliels uzņēmums, piemēram, autoserviss.
 • Jums ir brīvs laiks un vēlme mācīties. Tirgus jums nepiedos nelabojami sliktu vietni, tādēļ jums nāksies meklēt, vākt informāciju, mācīties un veikt daudzas darbības.
 • Jūs vēlaties ietaupīt, lai ko tas arī prasītu.
 • Jūs esat ģēnijs un unikāla produkta pārdevējs vai arī jums pieder izcili zemu cenu veikals, tāpēc, cilvēki dodas uz jūsu mājas lapu, jo viņiem nav citas izvēles.

Kādas tad ir bezmaksas mājas lapas izveides iespējas?

Ja jums nav priekšzināšanu par mājas lapu veidošanu, tad jums ir tikai divas iespējas:

 • izvēlēties kādu populāru satura vadības sistēmu (CMS), vai
 • izmantot vienu no brīvi pieejamiem bezmaksas mājas lapu veidošanas konstruktoriem.

Pirmā iespēja - CMS

CMS (Content managment system) jeb satura vadības sistēma ir “programmatūra”, ļauj veidot mājas lapu, izmantojot gatavus tipveida šablonu, kurus jums ir pielāgot uzņēmuma specifikai. CMS ļauj arī patstāvīgi vēlāk pārvaldīt – rediģēt, papildināt un uzturēt. Par populārām mājas lapu satura vadības sistēmām (CMS) jūs varat izlasīt mūsu rakstā CMS vai HTML mājas lapa, izlasot kuru, jūs iegūsiet priekštatu par šim sistēmām, no kurām populārākās ir: WordPress un Joomla.

Dažas CMS priekšrocības:

 • Jūs varēsiet patstāvīgi papildināt un rediģēt saturu.
 • Jūs varat sameklēt internetā un izmantot simtiem bezmaksas šablonu ar mājas lapas dizainu, kas ir piemērota jūsu biznesam.

Otrā iespēja - bezmaksas online konstruktori

Kas attiecas uz mājas lapas konstruktoriem, tad tur arī ir savas nianses un ne visos gadījumos šāds instruments der. Mājas lapu konstruktori ir tiešsaites instruments, kas ļauj izveidot savu mājas lapu bez iepriekšējām zināšanām šajā jomā. No populārākājiem konstruktoriem varam pieminēt: WIX, Jimdo un Weebly.

No lielākajiem kontruktoru trūkumiem var pieminēt:

 • internetā būs simts tūkstoši līdzīgas mājas lapu, kas izskatīsies, ka tava, jo kontruktoros ir ieprogrammēts ierobežots šablonu skaits;
 • potenciālie klienti, apmeklētāji un sadarbības partneri, aplūkojot mājas lapu, kas veidota ar kontruktoru neuztvers jūsu uzņēmumu nopietni.

Ja jums ir nepieciešams piemēram, savrups blogs vai vietne - vizītkarte, jūs varat pats piereģistrēt domena vārdu pa 14 EUR (gada maksa), nopirkt hostinga pakalpojumus, kas maksā no 20 līdz 100 EUR gadā un sākt veidot mājas lapu. Piemeklēt atbilstošo tipveida šablonu ar pieņemamo dizainu, paplašināt funkcionalitāti ar spraudņu palīdzību, ja tiek izmantota CMS, pievienot analītikas kodus, izvēlēties logrīkus un veikt daudz citu darbību.

Iztēlojieties, ka jums vajadzīgs nevis blogs vai vietne - vizītkarte, bet gan funkcionējošs interneta veikals, ar aizsargātu privāto kabinetu, maksājumu sistēmu integrēšanu, lietotāja atbalstu tiešsaistē un citām iespējām. Tas droši vien liks jums aizdomāties, vai jūsu pūles nesisi rezultātus...

Secinājums

Rūpīgi apdomājiet, vai vēlaties veidot nopietnu biznesa mājas lapu, kaut arī bezmaksas, vai tomēr uzticēt šo darbu kompetentiem speciālistiem ar atbilstošu pieredzi un izglītību.

Nav starpības, vai jūs veidosiet mājas lapu paši, vai deleģēsiet šo uzdevumu kādam vietņu izstrādātājam, jums noderēs šis raksts par to, kam jāpieverš uzmanība, plānojot savu mājas lapu.

Jebkurā gadījumā, jūs varat apmeklēt mūsu mājas lapu un iepazīties ar mūsu mājas lapas izveides piedāvājumu.

Mēs ticam - Jūs varat sasniegt vairāk!

Lasīt citus rakstus

Kam uzticēt web lapas veidošanu?
Nemeklējiet universālu recepti, kas palīdzēs atrastīsto izstrādātāju. Izvēle nav liela: aģentūra, neliela studija vai ārštata darbinieks ...

Lasīt rakstu ...
Kā izveidot mājas lapu tā, lai pēc tam nebūtu sāpīgi?
Jūs noteikti varat izveidot bezmaksas mājas lapu patstāvīgi, bet pirms īstenot savu sapni, izvērtējiet, vai jums ir brīvais laiks un pacietība ...

Lasīt rakstu ...
SEO veicināšana VS konteksta reklāma
Tā vien tik liekas, ka viss ir tik vienkārši. Uztaisi mājas lapu, izvieto to internetā un viss notiek! Klientu jūra, preces tiek pārdotas un nauda plūst kabatā ...

Lasīt rakstu ...

Vajag labu mājas lapu?

Rakstiet uz e-pastu: hello@logo-izstrade.lv
vai meklējiet mūs sociālajos tīklos: