Web izstrāde

Piemērotākie
risinājumi jūsu idejām

Esam moderna studija, kas piedāvā web izstrādes un grafiskā dizaina pakalpojumus. Ja jums ir ideja, kurai vajag rast risinājumu, ar prieku jums palīdzēsim.

PIETEIKT KONSULTĀCIJU

Web izstrādes nosacījumi

Strādājam bez avansa

Jums nav jāiemaksā avanss par pakalpojumiem. Rēķins būs jāapmaksā tikai tad, kad visi darbi būs pabeigti un jūs saņemsiet gatavu rezultātu.

Palīdzam sasniegt mērķus

Katrs uzņēmums vēlas būt konkurētspējīgs un izcelties konkurentu fonā. To var panākt ar mūsdienīgu mājas lapu un interesantu korporatīvo identitāti

Nodrošinam uzturēšanu

Mājas lapa vienmēr būs perfektā stāvoklī, jo mēs nodrošinām bezmaksas mājas lapas tehnisko uzturēšanu vismaz 2 gadus pēc izstrādes pabeigšanas.

Piedāvājam atlaides

Apskatieties atlaides un dāvanas, kuras esam sagatavojuši saviem klientiem. Šī ir iespēja ietaupīt naudu un saņemt vairāk par to pašu cenu.

Sekojam tendencēm

Piedāvājam mājas lapu izveidi ar populārāko satura vadības sistēmu Wordpress, kas dod iespēju jebkurā brīdī pašiem mainīt savas mājas lapas saturu.

Esam atbildīgi

Piedāvājam testēšanas periodu 5 darba dienas, lai jūs varētu pārliecināties, ka mājas lapa strādā perfekti un uzdevums ir 100% izpildīts.

Ko mēs garantējam
mūsu klientiem?

100% darba izpildi

Būsim atklāti. Mēs negarantējam, ka jūsu mājas lapa jau rīt atradīsiesgoogle meklētājā topā, jo tie būs meli. Galavārdu vienmēr saka pašas meklēšanas sistēmas, kas virza augšup kvalitatīvi sagatavotās lapas. Mēs piedāvājam tieši tādas mājas lapas:) Mēs garantējam, ka visi darbi tiks izpildīti 100% apmērā un jūs saņemsiet oriģinālu un kvalitatīvu produktu.

Ja mēs neizpildīsim savas saistības pilnā apmērā, tad jūs varēsiet pieteikt kompensāciju līdz 10% no kopējās projekta summas par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai attiecīgi neapmaksāt rēķinu, kamēr visi darbi netiks pabeigti.
pirmais manekēna attēls
Procesa caurredzamība

Pirms ķeramies klāt pie darba, noslēdzam līgumu par pakalpojuma izpildi, norādot projekta realizēšanas nosacījumus, termiņus un procesu aprakstu. Pēc darbu pabeigšanas mēs sagatavosim atskaiti ar detalizētu aprakstu, kas tika izdarīts, realizējot jūsu projektu.

Ja mēs neizpildīsim kādu no līgumā iekļautajiem nosacījumiem, jūs varēsiet pieteikt kompensāciju līdz 10% no kopējās projekta summas par mūsu pakalpojumiem vai neapmaksāt rēķinu, kamēr visi Projekti netiks pabeigti.
otrais manekēna attēls
Termiņu ievērošana

Pirms sadarbības uzsākšanas mēs vienosimies par abpusējie pieņemamiem termiņiem. Mēs garantējam termiņu ievērošanu visos web izstrādes projekta posmos.

Ja web izstrādes projekta realizācijas termiņi tiks kavēti mūsu dēļ, jūs varēsiet pieteikt kompensāciju līdz 0,5% par katru nokavēto dienu. Kompensācijas kopsumma nedrīkst pārsniegt 10% no kopējās projekta summas. Ja projekta realizācija kavēsies jūsu dēļ, tad jums nebūs tiesību izvirzīt pretenzijas par termiņu neievērošanu.
trešais manekēna attēls
Ērtums

Jums nekur nav jāiet vai jābrauc! Dodiet uzdevumus un kontrolējiet darbu izpildi attālināti. Kā rāda prakse, tikšanās klātienē 99% gadījumos nav nepieciešama, jo interneta laikmetā visu var izdarīt attālināti.

Ja tomēr jūs būs vēlme tikties ar mums, lai pārrunātu kādu svarīgu jautājumu, mēs ar prieku organizēsim tikšanos jebkurā jums ērtajā vietā.
ceturtais manekēna attēls
×

SAZIŅAS FORMA