Par dizaina studiju Perfect

Mēs esam
Perfect dizaina studija

Jau trīs gadus piedāvājām mājaslapu un korporatīvās identitātes dizaina pakalpojumus. Mēs esam dzimuši un auguši pie jūras. Jūra mūs arī iedvesmo!

Ko mēs piedāvājam mūsu klientiem?

100% darba izpildi

Būsim atklāti. Mēs negarantējam, ka jūsu mājaslapa jau rīt atradīsiesgoogle meklētājā topā, jo tie būs meli. Galavārdu vienmēr saka pašas meklēšanas sistēmas, kas virza augšup kvalitatīvi sagatavotās lapas. Mēs piedāvājam tieši tādas mājaslapas:) Mēs garantējam, ka visi darbi tiks izpildīti 100% apmērā un jūs saņemsiet oriģinālu un kvalitatīvu produktu.

Ja mēs neizpildīsim savas saistības pilnā apmērā, tad jūs varēsiet pieteikt kompensāciju līdz 10% no kopējās projekta summas par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai attiecīgi neapmaksāt rēķinu, kamēr visi darbi netiks pabeigti.
pirmais manekēna attēls

Procesa caurredzamība

Pirms ķeramies klāt pie darba, noslēdzam līgumu par pakalpojuma izpildi, norādotprojekta realizēšanas nosacījumus, termiņus un procesu aprakstu. Pēc darbu pabeigšanas mēs sagatavosim atskaiti ar detalizētu aprakstu, kas tika izdarīts, realizējot jūsu projektu.

Ja mēs neizpildīsim kādu no līgumā iekļautajiem nosacījumiem, jūs varēsiet pieteikt kompensāciju līdz 10% no kopējās projekta summas par mūsu pakalpojumiem vai neapmaksāt rēķinu, kamēr visi darbi netiks pabeigti.
otrais manekēna attēls

Termiņu ievērošana

Pirms sadarbības uzsākšanas mēs vienosimies par abpusējie pieņemamiem termiņiem. Mēs garantējam termiņu ievērošanu visos projekta posmos.

Ja projekta realizācijas termiņi tiks kavēti mūsu dēļ, jūs varēsiet pieteikt kompensāciju līdz 0,5% par katru nokavēto dienu. Kompensācijas kopsumma nedrīkst pārsniegt 10% no kopējās projekta summas. Ja projekta realizācija kavēsies jūsu dēļ, tad jums nebūs tiesību izvirzīt pretenzijas par termiņu neievērošanu.
trešais manekēna attēls

Ērtums

Jums nekur nav jāiet vai jābrauc! Dodiet uzdevumus un kontrolējiet darbu izpildi attālināti. Kā rāda prakse, tikšanās klātienē 99% gadījumos nav nepieciešama, jo interneta laikmetā visu var izdarīt attālināti.

Ja tomēr jūs būs vēlme tikties ar mums, lai pārrunātu kādu svarīgu jautājumu, mēs ar prieku organizēsim tikšanos jebkurā jums ērtajā vietā.
ceturtais manekēna attēls

`
keyboard_arrow_up