05

IEMESLI

Uzticēt mums

mājas lapas izstrādi

01. Funkcionālitāte

Jūsu mājas lapas būs aprīkota ar visu, kas ir vajadzīgs jūsu biznesa uzdevumu efektīvai atrisināšanai (preču vai pakalpojumu katalogu, google karti, saziņas formu utt.).

02. Ielādes ātrums

Izmantojot mūsu rīcībā esošus instrumentus un zināšanas, mēs izstrādāsim mājas lapu, kas ātri ielādējas. Šīs ir svarīgs radītājs, kuru ņem vērā Google meklētājs, pozicionējot mājas lapu meklēšanas rezultātos.

03. Adaptīvais dizains

Mūsdienās adaptīvais dizains ir standarts, nevis greznība vai extra, jo vairāk par 50% apmeklētāju izmanto mobilās ierīces.

04. Dizaina svaigums

Mājas lapas izstrādes laikā izmantojam tikai svaigākas un mūsdienīgas dizaina koncepcijas. Mēs nepārtraukti sekojam izmaiņām web dizaina pasaulē.

05. Kvalitāte

Svarīgs moments, kuru bieži ignorē citas studijas izstrādes laikā. Mēs garantējam mājas lapas atbilstību Vispasaules Tīmekļa konsorcija standartiem (World Wide Web Consortium).

Mājas lapu izstrāde biznesa uzsākšanai un attīstībai (izstrādes termiņš - no 10 dienām).

Kādu mājas lapu
varam jums piedāvāt?

Mājas lapa-vizītkarte

Neliela lapa, sava veida uzņēmuma vizītkarte internetā. Galvenais lapas uzdevums sniegt informāciju par uzņēmumu un uzņēmuma īpašnieku. Ideāli piemērota tiem, kas uzsāk savu biznesu un vēlās uzsākt internetā vides apgūšanu.

Piezemēšanas lapa

Ļauj loģiski strukturēt informāciju, sadalot to atsevišķos blokos. Šāda veida lapas pamata uzdevums - sniegt apmeklētājam priekšstatu par konkrētu pakalpojumu un produktu. Lapas formāts ļauj fokusēt apmeklētāju uzmanību uz galvenā un mudināt to pasūtīt preci vai pakalpojumu.

Promo lapa

Resurss, kas tiek izveidots konkrētai mērķu auditorijai vai grupai. Šāda veida lapas mērķis ir iespaidot, ieinteresēt auditoriju ar konkrētu produktu vai pakalpojumu. Palīdz paaugstināt pārdošanu, ieinteresēt ar jaunajiem piedāvājumiem.

Korporatīvā
mājas lapa

Uzņēmuma web-pārstāvniecība internetā. Piemērota jebkura veida uzdevumu un mērķu sasniegšanai. Veido imidžu, palīdz veidot attiecības ar klientiem. Ideāli piemērots tiem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešama mājas lapa, kā multifunkcionāls instruments.

Portfolio

Resurss, kura mērķis ir demonstrēt izpildītos darbus. Piemērota tiem, kas vēlās apmeklētājiem rast priekšstatu par saviem darbiem un sasniegumiem. Mājas lapā ir pieejama galerija attēlu izveitošanai. Ir iespēja atlasīt darbus pēc noteiktajiem parametriem, izmantojot filtru.

Online katalogs

Mājas lapa, kurā ir informācija par precēm un šo priekšmetu attēli. Online katalogā ir iespēja nosūtīt īpašniekam jautājumus un pasūtīt preci, bet nav online apmaksas iespējas. Apmaksa tiek veikta, saņemot kataloga īpašnieka sagatavoto rēķinu. Ideāli piemērots tiem uzņēmumiem, kuriem nav liels apgrozījums un kas nevēlas tērēt līdzekļus online apmaksas sistēmas izveidei un pieslēgšanai.

Mājas lapas
izstrādes cena
ir atkarīga no:

  • 1. Mājas lapas veida
  • 2. Satura apjoma
  • 3. Mājas lapas funkcionalitātes
  • 4. Realizācijas termiņa
  • 5. Papildus funkcijām

Projekta realizācijas ātrums


SAZINĀTIES AR MUMS

APSKATĪT

APSKATĪT

APSKATĪT

APSKATĪT

APSKATĪT VĒL VAIRĀK DARBU
×

SAZIŅAS FORMA

×
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4

www.laculedus.lv mājas lapas izstrāde
www.byggproffs.se mājas lapas izstrāde
www.quickpick.co.uk mājas lapas izstrāde
www.ecovent.lv mājas lapas izstrāde