Logotipu izstrāde
biznesa attīstībai
7 dienu laikā

Nosakiet
logo izstrādes
cenu paši

Projekta realizācijas ātrums


SAZINĀTIES AR MUMS
  • Uzņēmuma darbības sfēras izpēte
  • Brenda galveno īpašību analīze
  • Ideju ģenerācija un koncepcijas izstrāde
  • Logotipa variantu izstrāde
  • Izvēlētā logotipa apstrāde
  • Logotipa izstrādes faili
Biežāk uzdodamie jautājumi

APSKATĪT

APSKATĪT

APSKATĪT

APSKATĪT

APSKATĪT VĒL VAIRĀK LOGO
Apskatieties, kādi
logotipu veidi ir
Kāds var būt logotipa veids?

Šajā logotipa dizainā tiek izmantoti gan simboli jeb zīmējumi, gan uzņēmuma nosaukums. Šis dizaina veids padara logotipu neaizmirstamu, bet firmas nosaukumu – īpašu un pievilcīgu.

logotipa dizaina paraugs

Šajā logotipa dizainā tiek izmantoti abstrakti simboli jeb zīmējumi un uzņēmuma nosaukums. Šis dizaina veids parasti iedarbojas uz cilvēka zemapziņu, ietekmē emocijas, un drīzāk izraisa noteiktas asociācijas, nevis sniedz konkrētu informāciju par uzņēmuma darbības veidu.

logotipa dizaina paraugs

Tiek izmantoti uzņēmuma nosaukuma pirmie burti. Uzreiz noskaņo klientus uz lietišķu un draudzīgu attieksmi komunikācijā ar uzņēmumu.

logotipa dizaina paraugs

Logotips tikai ar uzņēmuma nosaukumu. Nekādu zīmju, emblēmu un svītru. Teksta logotips der uzņēmumam gan ar īsu, gan garu nosaukumu.

logotipa dizaina paraugs

Logotips tikai ar zīmējumu bez teksta. Ļoti populārs un bieži izmantojams dizaina variants. Pārsvarā to izmanto, ja kompānijai jau ir izveidojies savs brends un tā ir atpazīstama.

logotipa dizaina paraugs
Kāds var būt logotipa stils?

Der principā jebkurai firmai, kurai ir nopietns bizness.

logotipa dizaina paraugs

Ja jūs vēlaties parādīt, ka jūsu uzņēmums ir dinamisks, nepārtraukti virzās uz priekšu, padomājiet par šo stilu. Labi piemērots firmām, kas sasitīti ar pasākumiem, sportu un citu aktīvu darbību. logotipa dizaina paraugs

Vairāk asociējās ar sievišķību. Ideāli piemērots skaistuma saloniem, kosmētikas un citam firmām, kas vēlas parādīt uzņēmuma mājīgumu un dabiskumu.

logotipa dizaina paraugs

Uzņēmuma logotips tiek ietverts speciāli izstrādātā mākslinieciskā formā. Šis logotipa veids ir viens no sarežģītajiem, tāpēc, ka būtībā ir pielīdzināms miniatūrai gleznai, kurai jābūt ideālai.

logotipa dizaina paraugs

Ar šo logotipa veidu jābūt piesardzīgam, jo humora izjūta ir individuāla. Viens logotipu uzskatīs par jautru, bet otrs par bezgaumīgu, jo nesapratīs tā nozīmi. Viens ir skaidrs – vienaldzīgo nebūs.

logotipa dizaina paraugs

UZDOT JAUTĀJUMU
×

SAZIŅAS FORMA

×
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4

Suši bāra logotips
Modes dizaineres logotips
Enerģētikas kompānijas logotips
Northern Lights