06

IEMESLI PAR

Ko jūs iegūsiet ar

jauno logotipu

Logo izstrādes cena ir atkarīga no izvēlētā varianta un termiņiem, cik ātri ir jārealizē projekts

Projekta realizācijas ātrums


Kas ietilpst logotipa
izstrādes cena?

  • Uzņēmuma darbības sfēras izpēte
  • Brenda galveno īpašību analīze
  • Ideju ģenerācija un koncepcijas izstrāde
  • Logotipa variantu izstrāde
  • Izvēlētā logotipa apstrāde
  • Logotipa izstrādes faili
Palīgsmateriāls
logotipa dizaina izvēlei
Logotipa veids

Šajā logotipa dizainā tiek izmantoti gan simboli jeb zīmējumi, gan uzņēmuma nosaukums. Šis dizaina veids padara logotipu neaizmirstamu, bet firmas nosaukumu – īpašu un pievilcīgu.

logotipa dizaina paraugs

Šajā logotipa dizainā tiek izmantoti abstrakti simboli jeb zīmējumi un uzņēmuma nosaukums. Šis dizaina veids parasti iedarbojas uz cilvēka zemapziņu, ietekmē emocijas, un drīzāk izraisa noteiktas asociācijas, nevis sniedz konkrētu informāciju par uzņēmuma darbības veidu.

logotipa dizaina paraugs

Tiek izmantoti uzņēmuma nosaukuma pirmie burti. Uzreiz noskaņo klientus uz lietišķu un draudzīgu attieksmi komunikācijā ar uzņēmumu.

logotipa dizaina paraugs

Logotips tikai ar uzņēmuma nosaukumu. Nekādu zīmju, emblēmu un svītru. Teksta logotips der uzņēmumam gan ar īsu, gan garu nosaukumu.

logotipa dizaina paraugs

Logotips tikai ar zīmējumu bez teksta. Ļoti populārs un bieži izmantojams dizaina variants. Pārsvarā to izmanto, ja kompānijai jau ir izveidojies savs brends un tā ir atpazīstama.

logotipa dizaina paraugs
Logotipa stils

Der principā jebkurai firmai, kurai ir nopietns bizness.

logotipa dizaina paraugs

Ja jūs vēlaties parādīt, ka jūsu uzņēmums ir dinamisks, nepārtraukti virzās uz priekšu, padomājiet par šo stilu. Labi piemērots firmām, kas sasitīti ar pasākumiem, sportu un citu aktīvu darbību. logotipa dizaina paraugs

Vairāk asociējās ar sievišķību. Ideāli piemērots skaistuma saloniem, kosmētikas un citam firmām, kas vēlas parādīt uzņēmuma mājīgumu un dabiskumu.

logotipa dizaina paraugs

Uzņēmuma logotips tiek ietverts speciāli izstrādātā mākslinieciskā formā. Šis logotipa veids ir viens no sarežģītajiem, tāpēc, ka būtībā ir pielīdzināms miniatūrai gleznai, kurai jābūt ideālai.

logotipa dizaina paraugs

Ar šo logotipa veidu jābūt piesardzīgam, jo humora izjūta ir individuāla. Viens logotipu uzskatīs par jautru, bet otrs par bezgaumīgu, jo nesapratīs tā nozīmi. Viens ir skaidrs – vienaldzīgo nebūs.

logotipa dizaina paraugs

Vajadzīgs logotips?

Mēs ar prieku Jums palīdzēsim un
atbildēsim uz jautājuemiem par logotipa izstrādi.