Kāpēc mums var uzticēt logotipu izstrādi?

Vienmēr
vairāk

Vienmēr piedāvājam katram klientam vairāk, nekā tiek prasīts. Dāvanā izstrādāsim veidlapas vai vizītkartes dizainu pēc jūsu izvēles.

Izturamies
ar izpratni

Ja mūsu gaume nesakritīs ar jūsējo un jums nepatiks neviens logotipa variants, mēs jums neizrakstīsim rēķinu. Pret ikvienu izturamies ar pateicību!

Tikai 3
dienas

No pasūtījuma brīža līdz pirmajām idejām, kas tiek pārveidotas skicēs, parasti paiet vien 3 dienas. Gala variants gan tiek pabeigts vēlāk.

Svaigs
izskats

Uzņēmuma tēls, tāpat kā remonts dzīvoklī, ar laiku ir jāatjauno un jāatsvaidzina, lai tas saglabātu savu pievilcību. Mēs uzspodrināsim jūsu uzņēmuma tēlu!

Ko iegūs jūsu uzņēmums ar jaunu logotipu?

Atpazīstamība

Mēs nemēģināsim izstrādāt logotipu, attēlojot tajā Rembranta gleznu visā krāšņumā, bet apsolām, ka jūsu logotipa dizains būs unikāls.

Ilgmūžība

Bezgalīga vienkāršība ir jebkura dizaina objekta un arī logotipa ilgmūžības atslēga. Logotipa izstrādē izmantojam vienkāršas formas.

Uzmanība

Logotipa dizainam jāspēj piesaistīt uzmanību un palikt klientu atmiņā, lai viņi atcerētos par jūsu uzņēmumu. Tā arī būs – mēs garantējam!

Praktiskums

Logotips būs universāls un viegli izmantojams marketingā. Tas izskatīsies labi uz dažādu krāsu virsmām un arī melnbaltajā versijā.

Pievilcība

Oriģināls logotips, kas izraisa pozitīvas estētiskās emocijas, palielina klientu lojalitāti un uzlabo uzņēmuma imidžu.

Lietderība

Izstrādāsim logotipu, kuru jūs vienādi labi varēsiet izmantot uz jebkuras preces, reklāmas produkcijas vai drukas materiālā.

Pievilcīga cena
Saņemiet vairāk par to pašu cenu, ko piedāvā citi. Vienmēr. Pārliecinieties paši!
120

Ir cits piedāvājums, vai jautājumi? Sazinities ar mums un mēs sagatavosim izdevīgāku piedāvājumu. Esam atvērti dialogam.

Uzdot jautājumu Apskatīt piemērus

×

SAZIŅAS FORMA