Logotipu izstrāde

Oriģinālu uzņēmumu
logotipu izstrāde
  • check Jūs saņemsiet 4 dažādus logotipa variantus
  • check Jūsu uzņēmuma logotipa dizains būs pievilcīgs
  • check Jūsu atšķirsieties no konkurentiem
  • check Jūsu logotips būs atbilstošs jūsu darbības sfērai

Logotips ilgstošā perspektīvā ir pamatakmenis uzņēmuma atpazīstamībai un attīstībai biznesā. Izstrādāsim logotipu, kas palīdzēt jūsu biznesa izaugsmei.

Kāpēc mums var uzticēt logotipu izstrādi?

Vienmēr
vairāk

Vienmēr piedāvājam katram klientam vairāk, nekā tiek prasīts. Dāvanā izstrādāsim veidlapas vai vizītkartes dizainu pēc jūsu izvēles.

Izturamies
ar izpratni

Ja mūsu gaume nesakritīs ar jūsējo un jums nepatiks neviens logotipa variants, mēs jums neizrakstīsim rēķinu.Pret ikvienu izturamies ar pateicību!

Tikai 3
dienas

No pasūtījuma brīža līdz pirmajām idejām, kas tiek pārveidotasskicēs, parasti paiet vien 3 dienas. Gala variants gan tiek pabeigts vēlāk.

Svaigs
izskats

Uzņēmuma tēls, tāpat kā remonts dzīvoklī, ar laiku ir jāatjauno un jāatsvaidzina, lai tas saglabātu savu pievilcību. Mēs uzspodrināsim jūsu uzņēmuma tēlu!

Ko jūs iegūsiet ar jaunu logotipu?

Atpazīstamība

Mēs nemēģināsim izstrādāt logotipu, attēlojot tajā Rembranta gleznu visā krāšņumā, bet apsolām, ka jūsu logotipa dizains būs unikāls.

Vienkāršība

Bezgalīga vienkāršība ir jebkura dizaina objekta un arī logotipa ilgmūžības atslēga. Logotipa izstrādē izmantojam vienkāršas formas.

Uzmanība

Logotipa dizainam jāspējpiesaistīt uzmanību un palikt klientu atmiņā, lai viņi atcerētos par jūsu uzņēmumu. Tā arī būs – mēs garantējam!

Praktiskums

Logotips būs universāls un viegli izmantojams marketingā. Tas izskatīsies labi uz dažādu krāsu virsmām un arī melnbaltajā versijā.

Pievilcība

Oriģināls logotips, kas izraisa pozitīvas estētiskās emocijas, palielina klientu lojalitāti un uzlabo uzņēmuma imidžu.

Marketinga instruments

Izstrādāsim logotipu, kuru jūs vienādi labi varēsiet izmantot uz jebkuras preces, reklāmas produkcijas vai drukas materiālā.

Pievilcīga cena
Saņemiet vairāk par to pašu cenu, ko piedāvā citi. Vienmēr. Pārliecinieties paši!
120

Ir cits piedāvājums? Sazinities ar mums un mēs sagatavosim lētāku piedāvājumu.
Vienmēr termiņā. Ar pilnu atbildības sajūtu.

PASĪTĪT TAGAD Apskatīt piemērus keyboard_arrow_right

`
×

Pieteikums


Aizpildot šo kontaktformu, jūs piekrītat nosūtīto datu apstrādei un uzglabāšanai, izmantojot šo vietni. Jūsu sniegtā informācija ir konfidenciāla un trešajām personām netiek izpausta

keyboard_arrow_up