Kas ir korporatīvā identitāte?

Korporatīvā identitāte vai firmas stils ir uzņēmuma seja. Tas ir pazīmju kopums, pēc kurām klienti var atšķirt vienu uzņēmumu no otra.

Firmas individuālo tēlu nosaka nosaukums, logotips, šrifti, krāsas, kuras tiek izmantotas visā atribūtikā, mājas lapā utt. Vēl par stila nesējiem var būt prezentācijas materiāli, uzņēmuma suvenīri, veidlapas, darbinieku apģērbs, firmas transports un daudz kas cits.

Uzņēmumi, kas domā par attīstību, korporatīvo identitāti veido apzināti un mērķtiecīgi, lai padarītu savu uzņēmumu konkurētspējīgu un atšķirīgu no citiem.

Tomēr daudz uzņēmēju pat neaizdomājas par korporatīvās identitātes nozīmīgumu un zaudē ciņā ar konkurentiem, kas ir parūpējušies par stilīgu identitāti, kas piesaista klientus.

Ja jūs esat būt soli priekšā konkurentiem, ir svarīgi atrast īsto ideju un elementus, kas vieno jūsu uzņēmuma kopējo tēlu un rada pozitīvas emocijas un atpazīstamību.

Mēs varam piedāvāt jums sekojošus pakalpojumus

04

IEMESLI

uzticēt mums

identitātes izstrādi

Korporatīvās identitātes izstrādes tarifi ir atkarīgi no darba apjoma

Pirmais tarifs

330 €

Vienas korporatīvās identitātes koncepicijas izstrāde. Tiek veikta krāsu paletes izstrāde, šriftu piemeklēšana, uzņēmuma bāzes elementu (vizītkarte, veidlapa, aploksne, mape, prezentācija) dizaina izveide, maketēšana un sagatavošana drukai. Šajā tarifā nav iekļauts logotipa dizains. Logotipu var pasūtīt šeit.

Otrais tarifs

550 €

Divas korporatīvās identitātes koncepicijas izstrāde pēc izvēles. Tiek veikta krāsu paletes izstrāde, šriftu piemeklēšana, uzņēmuma bāzes elementu (vizītkarte, veidlapa, aploksne, mape, prezentācija) dizaina izveide, maketēšana un sagatavošana drukai plus piedāvājam 5 papildu elementu dizainu, ieskaitot logotipu.

SAZINĀTIES AR MUMS
×

SAZIŅAS FORMA