Korporatīvās identitātes izstrāde

Pievilcīgas korporatīvās
identitātes dizains

Kļūstiet savādāk! Pasūtiet konkurētspējīgu un spilgtu identitāti, kas palīdzēs piesaistīt jaunus klientus un veidos pozitīvu iespaidu par jūsu uzņēmumu

PIETEIKT KONSULTĀCIJU

Kāpēc mums var uzticēt korporatīvās identitātes izstrādi?

Veidojam
vērtības

Mēs piedāvājam ne tikai uzņēmuma korporatīvās identitātes izstrādi, bet veidojam arī uzņēmuma pārliecību un vērtības, kas ilgtermiņā veicina klientu lojalitāti.

Oriģināls
dizains

Ar savu radošu pieeju veidojam dizainu, kas uzņēmuma klientiem rada labu, pozitīvu un patīkamu pirmo iespaidu, kas ir viens no svarīgākajiem momentiem.

Izdevīgie
nosacījumi

Ja jūs nevarat uzreiz apmaksāt mūsu pakalpojumus, varam sadalīt apmaksu divās vai trijās daļās. Piedāvājam mūsu klientiem dažādus bonusu un atlaides.

Tikai
15 dienas

Pirmās skices jūs redzēsiet vēl ātrāk - pēc 4 vai 5 dienām, bet visu identitātes elemetnu dizaina izstrādes termiņš būs atkarīgs no elementu skaita.

Akcjas un atlaides

uzņēmēja atbalsta programmas baneris Labie kaimiņi

Kāda būs jūsu uzņēmuma korporatīvā identitāte?

Uzticama

Korporatīvā identitāte nav tikai dizains un vizuālie elementi. Tā ir katra nopietna uzņēmuma pārliecība un vērtības. Identitātes izveide ir ieguldījums nākotnē.

Pamanāma

Uzņēmums ar savu individuālu identitāti saņem jaudīgu instrumentu, kas palīdz tām kļūt pamanāmam konkurentu visu, jo identitāte veido veiksmīga uzņēmuma tēlu.

Efektīva

Uzņēmums ar pārdomātu un atbilstošu tēlu efektīvi attīstītās, ieekonomē līdzekļus, ieviešot jaunus produktus, kā arī spēj palielināt savu preču cenu līmeni.

Atpazīstama

Vienots uzņēmuma veidols palīdzēs klientiem identificēt jūsu uzņēmumu, pakalpojumus vai preces starp citiem spēlētājiem, kas darbojās tajā pašā sfērā.

Konkurētspējīga

Pievilcīgs un darbības sfērai atbilstošs dizains viennozīmīgi paaugstina konkurētspēju, jo uzlabo reklāmas kampaņu un dažādu marketingu pasākumu efektivitāti.

Individuāla

Katram klientam uzņēmuma korporatīvās identitātes dizaina izstrāde notiek pēc individuāla plāna. Mēs esam tendēti uz ilgtermiņa attiecībām ar klientiem.

FAQ

Korporatīvās identitātes izstrāde ir visu to komunikācijas līdzekļu veidošana, kas nosaka uzņēmuma individuālo tēlu– uzņēmuma nosaukums, logo, simboli un krāsas, kuras tiek izmantotas visā uzņēmuma atribūtikā, mājas lapa utt. Nopietni uzņēmumi korporatīvo identitāti veido apzināti un mērķtiecīgi, lai padarītu savu uzņēmumu konkurētspējīgu un atšķirīgu no citiem. Daudz uzņēmumu nereti neaizdomājas par korporatīvās identitātes nozīmīgumu un riskē ar savu reputāciju sabiedrībā. Tāpēc ir ļoti svarīgi atrast īsto ideju un elementus, kas vienos uzņēmuma kopējo tēlu un radīs pozitīvu atpazīstamību sabiedrībā. identitate attēls
  • logotipa dizainu;
  • vizīkartes dizainu;
  • prezentācijas dizainu;
  • veidlapas dizainu;
  • reklāmas suvenīri;
  • citu elementu dizains pēc pieprasījuma.
Viss atkarīgs no darba apjoma, kas jāpaveic. Minimālais termiņš ir 15 darba dienas. Parasti par termiņiem vienojamies ar katru klientu individuāli.
Jāsāk ar aprakstu. Savu vīziju, ko jūs vēlaties redzēt rezultātā? Vēlamās krāsas, formas utt. Jūs varat izmantot arī mūsu logotipa pieteikuma anketu, kas palīdzēs jums saprast, kādi vispār eksistē logotipa veidi.
Jūs maksāsiet tikai tad, kad saņemsiet gatavu logotipu vai projektu ar izstrādātu korporatīvo identitāti.
Pievilcīga cena
Saņemiet vairāk par to pašu cenu, ko piedāvā citi.
Vienmēr. Pārliecinieties paši!
330

Ir cits piedāvājums, vai jautājumi? Sazinities ar mums un mēs sagatavosim izdevīgāku piedāvājumu.
Strādājam bez avansa. 100% darbu izpilde.

NOSŪTĪT JAUTĀJUMU Apskatīt piemēru

×

SAZIŅAS FORMA