Korporatīvās identitātes izstrāde

Pamanāms korporatīvās
identitātes dizains
  • check Jūsu uzņēmumam būs savs neatkārtojams veidols
  • check Jūsu uzņēmums uzlabos savu prestižu
  • check Jūs paaugstināsiet sava uzņēmuma konkurētspēju
  • check Visiem komunikāciju veidiem būs vienota identitāte

Mēs izveidosim jūsu uzņēmumam konkurētspējīgu un spilgtu korporatīvo identitāti, kas palīdzēs jums veiksmīgi pozicionēt savu uzņēmumu tirgū.

Kāpēc mums var uzticēt korporatīvās identitātes izstrādi?

Veidojam
vērtības

Mēs piedāvājam ne tikai uzņēmuma korporatīvo identitāti, bet veidojam arī uzņēmuma pārliecību un vērtības, kas ilgtermiņāveicina klientu lojalitāti.

Oriģināls
dizains

Ar savu radošu pieeju veidojam dizainu, kas uzņēmuma klientiem rada labu, pozitīvu un patīkamu pirmo iespaidu, kas ir viens no svarīgākajiem momentiem.

Izdevīgie
nosacījumi

Ja jūs nevarat uzreiz apmaksāt mūsu pakalpojumus, varam sadalīt apmaksu divās vai trijās daļās. Piedāvājam mūsu klientiem dažādus bonusu un atlaides.

Tikai
15 dienas

Pirmās skices jūs redzēsiet vēl ātrāk - pēc 4 vai 5 dienām, bet visu identitātes elemetnu dizaina izstrādes termiņš būs atkarīgs no elementu skaita.

Ko jūs iegūsiet ar mūsu izstrādāto korporatīvo identitāti?

Klientu uzticamība

Korporatīvā identitāte nav tikai dizains un vizuālie elementi. Tā ir katra nopietna uzņēmuma pārliecība un vērtības. Identitātes izveide ir ieguldījums nākotnē.

Prestīža uzlabošana

Uzņēmums ar savu individuālu identitāti saņem jaudīgu instrumentu, kas apvieno visus komunikācijas līdzekļus un marketingā izmantojamos elementus.

Izmaksu samazināšana

Uzņēmums ar pārdomātu un atbilstošu tēlu efektīvi attīstītās, ieekonomē līdzekļus, ieviešot jaunus produktus, kā arī spēj palielināt savu preču cenu līmeni.

Uzņēmuma atpazīstamība

Vienots uzņēmuma veidols palīdzēs klientiem identificēt jūsu uzņēmumu, pakalpojumus vai preces sarp citiem spēlētājiem, kas darbojās tajā pašā sfērā.

Reklāmas efektivitātes paaugstināšana

Pievilcīgs un darbības sfērai atbilstošs dizains viennozīmīgi paaugstina reklāmas kampaņu un dažādu marketingu pasākumu efektivitāti. Tas ir pārbaudīts!

Draudzīgs atbalts

Mēs esam tendēti uz ilgtermiņa attiecībām ar klientiem, tāpēc uzturam cilvēciskas, personiskas attiecības ar visiem. Mēs runājam klientu valodā.

Pievilcīga cena
Saņemiet vairāk par to pašu cenu, ko piedāvā citi. Vienmēr. Pārliecinieties paši!
330

Ir cits piedāvājums? Sazinities ar mums un mēs sagatavosim lētāku piedāvājumu.
Strādājam bez avansa. 100% darbu izpilde.

PASĪTĪT TAGAD Apskatīt piemērus keyboard_arrow_right

×

Pieteikums


Aizpildot šo kontaktformu, jūs piekrītat nosūtīto datu apstrādei un uzglabāšanai, izmantojot šo vietni. Jūsu sniegtā informācija ir konfidenciāla un trešajām personām netiek izpausta

keyboard_arrow_up