Kas ir korporatīvā identitāte?

Korporatīvā identitāte vai firmas stils ir uzņēmuma seja. Tas ir pazīmju kopums, pēc kurām klienti var atšķirt vienu uzņēmumu no otra.

Firmas individuālo tēlu nosaka nosaukums, logotips, šrifti, krāsas, kuras tiek izmantotas visā atribūtikā, mājas lapā utt. Vēl par stila nesējiem var būt prezentācijas materiāli, uzņēmuma suvenīri, veidlapas, darbinieku apģērbs, firmas transports un daudz kas cits.

Uzņēmumi, kas domā par attīstību, korporatīvo identitāti veido apzināti un mērķtiecīgi, lai padarītu savu uzņēmumu konkurētspējīgu un atšķirīgu no citiem.

Tomēr daudz uzņēmēju pat neaizdomājas par korporatīvās identitātes nozīmīgumu un zaudē ciņā ar konkurentiem, kas ir parūpējušies par stilīgu identitāti, kas piesaista klientus.

Ja jūs esat būt soli priekšā konkurentiem, ir svarīgi atrast īsto ideju un elementus, kas vieno jūsu uzņēmuma kopējo tēlu un rada pozitīvas emocijas un atpazīstamību.

Mēs varam piedāvāt jums sekojošus pakalpojumus

03

IEMESLI

uzticēt mums

identitātes izstrādi

APSKATĪT

APSKATĪT

APSKATĪT

APSKATĪT

Korporatīvās identitātes izstrāde ir atkarīga no darba apjoma

Pamata pakete

330 €

Korporatīvās identitātes koncepicijas izstrāde, kurā ietilpst krāsu paletes izstrāde, šriftu piemeklēšana, uzņēmuma bāzes elementu (vizītkarte, veidlapa, aploksne, mape, prezentācija) dizaina izveide, maketēšana un sagatavošana drukai. Šajā tarifā nav iekļauts logotipa dizains. Logotipu var pasūtīt šeit.

Extra pakete

550 €

Šajā korporatīvās identitātes izstrādes paketē ietilpst: krāsu paletes izstrāde, šriftu piemeklēšana, uzņēmuma bāzes elementu (vizītkarte, veidlapa, aploksne, mape, prezentācija) dizaina izveide, maketēšana un sagatavošana drukai plus piedāvājam 5 papildu elementu dizainu, ieskaitot logotipu.

SAZINĀTIES AR MUMS
×
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4

Vizītkartes dizains
Kalnedāra dizains
Brošūras dizains
Krūzes dizains
×

SAZIŅAS FORMA